Kurzy anglického jazyka pro doktorandy

Katedra jazyků nabízí volitelnou výuku anglického jazyka pro doktorandy. Účast není povinná, kurzy nekončí zápočtem. Výuka probíhá jak v zimním tak v letním semestru, je jednosemestrální.

Zkouška je nastavena na úroveň B2, výuka v kurzu je orientována na gramaticko-lexikální jevy, odbornou technickou angličtinu, základní útvary odborného stylu a angličtinu pro akademické účely.

Zápis do kurzů angličtiny pro doktorské studium

Do kurzů se studenti přihlašují přes KOS. Z technických důvodů se zapisují pouze do kurzu s kódem D04ANG. Studenti e-mailem nebo na první hodině oznámí vyučující, kterou paralelku si vybrali.

Den Čas Kód     Místnost             Vyučující
pondělí 8:00 – 9:30 D04ANG B156 Mgr. Petra Florianová

Konzultace a zkoušky

V průběhu letního semestru 2023/2024 vždy ve čtvrtek od 13:00 probíhají konzultace s Mgr. Florianovou. Po předchozí domluvě je možné si na tento termín domluvit zkoušku. Další zkouškové termíny jsou vždy vypsané v systému KOS ve zkouškovém období.