Erasmus+

Katedra jazyků Fakulty stavební ČVUT v Praze nabízí možnost vykonat písemnou jazykovou zkoušku z vybraných jazyků, která je základním požadavkem pro studium na zahraniční univerzitě v rámci studijního programu Erasmus+ a která se vypisuje každoročně na konci podzimu. Aktuální termíny zkoušky z anglického nebo německého jazyka v tomto akademickém roce zde.


Jedná se o zkoušku na úrovni B2-C1. Více informací k podobě písemného testu z anglického jazyka zde.

Vzorový test: ZDE

Prázdný arch na odpovědi: ZDE

Výsledky vzorového testu: ZDE


Případné dotazy ohledně testu z anglického jazyka zodpoví Mgr. Sandra Giormani

Pro informace o podobě zkoušky z německého (případně francouzského nebo španělského jazyka) kontaktujte PhDr. Svatavu Bobokovou-Bartíkovou.


Katedra jazyků také nabízí jednosemestrální přípravné kurzy Erasmus, které jsou vhodné jak pro zájemce o složení zkoušky a studium na univerzitě v zahraničí, ale i pro pokročilé studenty anglického jazyka, kteří mají zájem se dále z dokonalovat ve všech důležitých dovednestech.


Informace pro studenty se specifickými potřebami: v případě, že máte obtíže při výuce cizích jazyků, kontaktujte Středisko pro podporu studentů se specifickými potřebami ELSA ČVUT, kde je možné po registraci dohodnout modifikace studijních podmínek, ať pro výuku nebo testovou situaci.