Aktuálně

Buddy Program

Chceš si otevřít dveře do světa a najít si kamarády ze všech kontinentů? Právě teď máš možnost zapojit se do Buddy Programu, který každoročně pomáhá stovkám zahraničních studentů ČVUT po jejich příjezdu do Prahy. Jako Buddy si najdeš nové přátele, procvičíš si cizí jazyk a hlavně si užiješ spoustu zábavy. Jak se zaregistrovat a veškeré další informace zjistíš na https://www.isc.cvut.cz/buddy/ nebo se můžeš rovnou přidat do FB skupiny https://www.facebook.com/groups/isc.ctu.buddies/. Databáze pro výběr zahraničních studentů se otevírá už ve středu 23. ledna, tak neváhej a zaregistruj se.

 

Certified examination in Czech language

The Department of Languages of the Faculty of Civil Engineering, CTU in Prague offers the option of taking a certified examination in Czech for foreigners at B2 level.

DATES OF EXAMINATIONS FOR THE YEAR 2019:

  1. 4., 20. 5., 28. 5., 4. 6., 18. 6., 25. 6., 26. 8., 10. 9., 17. 9.

Intenzivní kurz češtiny

Je pro Vás česká odborná terminologie noční můrou?

Chcete získat na přednáškách jistotu, že budete všemu rozumět? Přihlaste se na intenzivní kurz českého jazyka, pořádaný Katedrou jazyků!
Pro další informace stahujte informativní leták.

 


Zkouška UNIcert

Katedra jazyků Fakulty stavební ČVUT v Praze oznamuje konání certifikováné zkoušky UNIcert III.

Zkouška se bude konat ve dnech 17.9.2018 a 18.9.2018. Pro bližší údaje prosím stahujte přílohu výše nebo přejděte do sekce UNICERT, kde si o zkoušce můžete přečíst podrobnější informace